Prophets Of Rage novým singlem brojí proti chudobě

Rubrika:  Novinky, publikováno: 20.07.2017

Superskupina složená z členů RAGE AGAINST THE MACHINE, PUBLIC ENEMY A CYPRESS HILL vydala z očekávaného eponymního alba, které vyjde v půlce září, druhý singl. Skladba Living On The 110 tentokrát mapuje problematiku bezdomovectví.

Ve videu proto nechybí statistiky a argumenty, které se k problému v USA  a ve světě vážou. Skupina upozorňuje především na nevyužitý potenciál lidí žijících na ulici, ze kterých by, v ideálních životních podmínkách, klidně mohl vzejít nový Mozart, nebo vynálezce léku na rakovinu.

Debutová nahrávka skupiny naváže na loňské EP The Party’s Over, nabídne zbrusu nových dvanáct autorských písní. „Začali jsme fungovat během blázince kolem chystaných amerických voleb a jakmile jsme vyrazili na turné, zjistili jsme, že mezi námi funguje skvělá chemie. Fakt jsme si užívali každičký moment. Nové písně jsou toho logickým vyústěním, chtěli jsme naše pulzující spojení přenést na papír. Nikdo z nás to asi nečekal, že spolu půjdeme do studia, ale začalo pro nás být zásadní přijít s vlastním materiálem,“ říká Tom Morello v rozhovoru, který nabídne srpnové číslo Rock & All.

Níže kromě samotného videoklipu naleznete také naší fotogalerii z premiérového vystoupení Prophets Of Rage v Evropě!

Text a foto: Milan Říský

(Navštíveno 132krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články