Promotérům navzdory - Foo Fighters zahráli hit Everlong i bez proudu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 30.05.2017

Dave Grohl a jeho spoluhráči se v neděli 28. května na festivalu v kalifornském Napa Valley postarali o povedený kousek, který už koluje po celém internetu. Za vše mohlo striktní nařízení, že úderem desáté hodiny večerní musí skončit veškerá hudební produkce. FOO FIGHTERS svůj vyhrazený čas během poslední skladby Everlong přesáhli a organizátoři ihned zasáhli tím, že kapelu na pódiu jednoduše ztlumili tak, že nebyla vůbec slyšet.

Foo FIghters to ovšem nerozhodilo, v hraní pokračovali a během chvíle za mohutné podpory publika jeden ze svých největších hitů dokončili. Na to, v jak parádní atmosféře se celý set dohrál, se můžete podívat níže (k incidentu s vypnutím zvuku dochází zhruba v čase 5:30, pozn. red.).

Podle serveru San Francisco Chronicle to nebylo poprvé, co měli umělci na festivalu BottleRock problémy se striktním ukončením živé produkce v deset hodin večer. K tomuto nařízení podle serveru došlo poté, co si obyvatelé v okolí několikrát stěžovali na vysokou úroveň hluku. Na podobnou „chybu“ jako Foo Fighters už v minulosti doplatili i THE CURE.

Hit Everlong jistě zazní i 27. Června v pražské O2 Areně, kde Foo Fighters zahrají v rámci svého evropského turné. Vstupenky jsou podle serveru Ticketportal ještě k dispozici.

Jakub Poštolka, foto: Milan Říský

(Navštíveno 419krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články