Premiéra muzikálu Královna Kapeska

Rubrika:  Novinky, publikováno: 06.03.2018

Královna Kapeska volně navazuje na divácky oblíbený autorský muzikál Kapka medu pro Verunku, který navštívilo přes 120 tisíc diváků. Opět se vydáme na pohádkový ostrov, kde tentokrát půjde o záchranu života Kapesky, kralující přírodním silám, a budeme doufat, že KTS, Kates, Král temných sil, svůj boj o ovládnutí světa prohraje, a že všechno dobře dopadne, jak se na příběh plný fantazie sluší a patří.

„V dnešní době je na domácí scéně muzikálů hodně a divák má na výběr z mnoha domácích i zahraničních licencovaných děl. Proto je nezbytné, aby nově vznikající muzikály byly dokonalé v každém detailu. Je potřeba mít výborné autory, režiséra, mistra zvuku, experta na scénu a světla a hlavně vynikající herce, zpěváky i tanečníky. Dali jsme dohromady opravdu ty nejlepší z nejlepších. Všechno musí do sebe správně zapadnout, abychom získali unikátní muzikálové dílo v každém ohledu. Kapka medu pro Verunku takto unikátní byla a my pevně věříme, že její pokračování Královna Kapeska bude stejně úspěšné,“ říká producentka Lenka Pixová.

Slavnostní premiéra se uskuteční 7. března 2018 v 19 hodin v Divadle Hybernia v Praze. Za vznikem „Kapesky“ stojí sehrané scénáristické duo manželů Aleny a Jana Pixových, hudbu složil Tomáš Beran, texty písní napsala Kristýna Pixová.

Pavel Víšek

(Navštíveno 149krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články