Pražský výběr vydá novou desku. A plánuje možná poslední koncert

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 23.10.2015

Legendární česká kapela o sobě po delší době dala vědět. Pánové oznámili novou a dlouho očekávanou desku eR a velkolepý koncert v pražské O2 Areně. Ten by měl být podle jejich slov vůbec tím posledním v kariéře. PRAŽSKÝ VÝBĚR o tom dal vědět na středeční tiskové konferenci.

Chystaná show eR – Last or Forever by měla být skutečně tou poslední. Podle Michaela Kocába zdravotní stav členů Výběru není ideální. Svou roli v aktuálním rozhodnutí hrají také ostatní projekty, kterým se členové věnují.

Chystaný koncert, jenž se bude konat v O2 Areně 7. prosince, slibuje velkolepou podívanou. Chybět prý nebudou ani zvuční zahraniční hosté. Z těch českých jsou již nyní potvrzeni Ondřej Soukup a Iva Pazderková, kapela si pozve i Český národní symfonický orchestr. “V první části koncertu zahrají symfonici, ve druhé posluchači uslyší náš klasický bigbít a ve třetí to všechno spojíme dohromady,” uvedl na tiskové konferenci Kocáb. Repertoár koncertu bude složen z nestárnoucích hitů, zazní ale také novinky z desky eR.

Vstupenky, jejichž cena startuje na částce 490 korun, jsou již v prodeji.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 486krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články