Praha zažije velkolepou show Rammstein

Rubrika:  Novinky, publikováno: 22.11.2016

Němečtí RAMMSTEIN se po letošním úspěšném turné opět vrátí na koncertní pódia. Tentokrát ale kapela udělá radost i českým příznivcům – 28. května totiž Rammstein zahrají v pražském Edenu. Do Prahy se formace vrátí téměř po šesti letech.

Rammstein patří již léta k nejlepšímu německému hudebnímu exportu. Šestičlenné seskupení, které odstartovalo svoji hudební pouť v roce 1994, doposud po světě prodalo miliony alb, singlů a dvd a získalo nespočetné množství zlatých a platinových ocenění. Největší obdiv svých fanoušků ale Rammstein sklízejí na koncertních pódiích. Jejich živá vystoupení jsou plná pyrotechnických efektů, obscénních gest, vizuálních vychytávek a především energie.

Kapela v současné době pracuje ve studiu na nové desce. Pokud vše půjde podle plánu, měla by nahrávka podle frontmana Tilla Lindemanna vyjít na podzim roku 2017. Podle dosavadních informací mají Rammstein připraveno již 30 skladeb.

Vstupenky na pražský koncert, který pořádá agentura Live Nation, se budou prodávat v ceně 1490 – 2250 Korun od 25. listopadu. V rámci právě oznámeného evropského turné se pánové představí například na dvojici německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park nebo na belgické přehlídce Graspop Metal Meeting.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 346krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články