Potvrzeno. System Of A Down pracují na nové desce

Rubrika:  Novinky, publikováno: 09.11.2016

Několikaměšíční spekulace jsou u konce, přání fanoušků byla vyslyšena. Bubeník SYSTEM OF A DOWN John Dolmayan britskému magazínu Kerrang potvrdil, že kapela v současné době pracuje na nové nahrávce. “Hrajeme lépe než kdy dříve a zkoušíme nové věci. Nesnažíme se vytvořit Toxicity 2 jen kvůli tomu, že to bylo naše největší album. Tohle musí být něco pro novou generaci našich fanoušků, aby všichni viděli, že neusínáme na vavřínech,” řekl Dolmayan v rozhovoru pro Kerrang.

To, že System Of A Down budou na nové desce experimentovat, potvrdil i frontman Serj Tankian, podle něhož doposud všichni pracovali na novém materiálu samostatně. “Pokud máte radost z toho vytvářet po zbytek života stejné rockové album, dělejte až do smrti to samé album. Ale já to tak nemám,” řekl Tankian.

Poslední desku Mezmerize vydali System Of A Down v roce 2005 a na nový materiál se čeká prakticky už od roku 2010, kdy se kapela vrátila na pódia.

Zda kapela zahraje nějaké novinky na nadcházejícím evropském turné, v jehož rámci dorazí 12. června 2017 i do pražské O2 Areny, je zatím ve hvězdách. Reálná šance tu ale určitě je.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 201krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články