Potvrzeno! Green Day se v lednu vrací do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 13.09.2016

Před týdnem se začalo o koncertě v Praze spekulovat, krátce poté co zmínka o pražském koncertě vyjela v seznamu zastávek a záhy zase zmizela (psali jsme zde). Teď je vše potvrzeno a fanoušci se mohou začít těšit.

Americká kapela Green Day ovládne 22. ledna 2017 pražskou Tipsport Arénu! Jako předkapela během evropské části světového turné vystoupí The Interrupters; Green Day samotní se do České republiky vrátí po sedmi letech. I když brzy uplyne již 30 let od vzniku této punkrockové legendy, trio vedené zpěvákem a kytaristou Billie Joe Armstrongem přijede na vrcholu svých tvůrčích sil. Dokazují to nejnovější singly Revolution Radio a zejména Bang Bang, který se po třech týdnech katapultoval na vrchol rockové hitparády Billboard. Obě nové písně pocházejí z připravovaného, v pořadí dvanáctého studiového alba s názvem Revolution Radio. Kolekce dvanácti nových písní vyjde již 7. října na labelu Reprise/Warner Bros. “Svět samozřejmě ztratil svoji kolektivní povahu… a já, Mike a Tré jsme také ztracené duše. Deska Revolution Radio se stane tím důvodem, aby se všechny ztracené duše daly dohromady…tančily spolu…zpívaly spolu… a především našly jedna druhou. Na tomto poselství byli a jsou Green Day od začátku založeni,” říká frontman Billie Joe Armstrong.

The Interrupters jsou ska-punková kapela založená v roce 2012 v Los Angeles. Čtveřice tvořená zpěvačkou Aimee Interrupter a bratry Kevinem, Justinem a Jessem Bivonem v Praze představí své druhé album Say It Out Loud, které natočili pod producentskou taktovkou Tima Armstronga z Rancid. Společně se jim podařilo zachytit frenetickou energii kapely, která ve čtrnácti nových písních zároveň odhalila ‚novou úroveň drzosti‘.

Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji od 16. září v síti Ticketpro a Ticketportal.

TZ, Milan Říský

(Navštíveno 197krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články