Poslední turné Rolling Stones? Podle Jaggera nikoliv

Rubrika:  Novinky, publikováno: 06.03.2018

Rozsáhlé turné No Filter, které 4. července zavítá i do Prahy, by mohlo být poslední koncertní štací, na níž se legendární rockeři Rolling Stones objeví. Tuhle možnost minulý týden vyslovil bubeník Charlie Watts a nyní se k možnému konci vyjádřil i frontman Mick Jagger. Jeho reakce všechny fanoušky zřejmě potěší. “Upřímně, o tom, že by tyhle koncerty byly posledními, jsem nepřemýšlel. Určitě se dostaneme do bodu, kdy už to nebudeme chtít z jakéhokoli důvodu dál dělat, ale nemyslím si, že by k tomu došlo letos v létě”, řekl 74letý zpěvák.

Watts minulý týden řekl, že už mnohokrát přemýšlel o tom, že kapela skončí, a to většinou po konci téměř každého turné. Bohatou kariéru kultovních rockerů by podle něj mohl ukončit odchod Micka Jagger nebo Keitha Richardse do muzikantského důchodu. Ztrátu ostatních členů by podle Wattse Roling Stone přežili. “Kdyby už Daryl nechtěl pokračovat, měli bychom velký problém najít jiného basáka, ale Mick a Keith určitě chtěli nebo mohli pokračovat,” řekl britskému magazínu NME Charlie Watts.

Očekávaný návrat Rolling Stones do Prahy po jedenácti letech se odehraje v Praze na letišti v Letňanech 4. července, vstupenky půjdou do prodeje už 9. března.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 280krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články