Poslechněte si novinku od Nine Inch Nails

Rubrika:  Novinky, publikováno: 19.07.2017

Trent Reznor vyslal do světa už druhou vlaštovku z chystaného EP Add Violence, které vychází již v pátek 21. července. Jen týden poté, co NINE INCH NAILS fanouškům představili song Less Than, je nyní volně k poslechu dostupná i skladba s názvem This Isn`t The Place. Nebudeme vás dále napínat, píseň, kterou doplňuje velmi strohá vizualizace, si můžete poslechnout níže, stejně tak jako již zmiňovaný kousek Less Than.

Chystané EP Add Violence je součástí trilogie, kterou loni před Vánoci odstarovala nahrávka Not The Actual Events (více zde). Podle aktuálních informací od samotného Trenta Reznora to ošem vypadá, že ani on sám ještě neví, jak bude vlastně finální část trilogie znít. “Nemám ponětí, jaká ta poslední část bude. Vím, kam bude směřovat co se týče textů, ale zatím vůbec nevím, jaký to bude mít zvuk,” sdělil Reznor minulý týden v pořadu pro rádio Beats 1.

Hudebník, jemuž v rámci projektu Nine Inch Nails v současné době sekunduje bubeník Atticus Ross, zároveň připustil, že zatím vůbec netuší, kdy se zatím bezejmenná nahrávka dostane na svět.

Tracklist EP Add Violence:

  1. Less Than
  2. The Lovers
  3. This Isn’t The Place
  4. Not Anymore
  5. The Background World

Jakub Poštolka

(Navštíveno 146krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články