Popoví Hurts dotančí s novou deskou i do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 16.09.2015

Po více než dvou letech se Britové HURTS znovu vrací do pražské Incheba Areny. Tentokrát přijedou představit do Prahy novou, celkově už třetí dlouhohrající desku Surrender.

Theo Hutchcraft a Adam Anderson se světu prozatím představili dvěma veleúspěšnými alby Happiness (2010) a Exile (2013). Jejich následovníka můžeme očekávat na podzim, Surrender vyjde 9. října. Produkce desky se ujali Stuart Price (spolupracoval například s Madonnou nebo THE KILLERS) a Ariel Rechtshaid (HAIM nebo VAMPIRE WEEKEND). Duo slibuje temnější zvuk a tvrdší skladby ve stylu NINE INCH NAILS, nechme se tedy překvapit.

Datum pražského koncertu bylo stanoveno na 25. února 2016. Exkluzivní předprodej byl zahájen ve středu 16. září v 11.00 na www.crowdsurge.com. Prodej vstupenek v tuzemských předprodejích bude zahájen v pátek 18. září v 11.00 za 790 Kč + poplatky na www.goout.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu budou zbývající vstupenky za 950 Kč.

Těsně před oznámením evropského turné dvojice vypustila do světa i druhý klip z připravované desky. Tentokrát ke skladbě Lights, ve které se zpěvák Theo Hutchcraft představuje jako velmi zručný toreador/tanečník, který se se svojí parťačkou vysloveně probojuje do ranního kuropění. Taneční parties tu a tam bývají náročné…

Pavel Zelinka

(Navštíveno 333krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články