Pomozte Ľahké múze vydat první DVD jejich dlouhé kariéry

Rubrika:  Novinky, publikováno: 12.02.2016

Slovenští dark wave ritualisté Ľahká Múza vybírají od fanoušků na svůj první videonosič. V mnoha kruzích ikonická formace, která má na svém kontě šest dlouhohrajících desek a desítky koncertů odehraných doslova po celém světě, letos oslaví své 32. narozeniny. A to je pořádný důvod k tomu, nadělit sobě i fanouškům nějaký ten dárek.
Právě proto kapela spustila crowdfundingovou kampaň na portálu Hithit.cz, přes kterou se snaží získat finance potřebné k zaplnění jediné díry v jejich bohaté diskografii – vydání koncertního DVD. To s ohledem na jejich silnou vizuální koncertní prezentaci rozhodně dává smysl. Sami aktéři k tomu píšou:

„Celé to začalo triedením archívu záznamov z koncertov kapely a stretnutím s kameramanom Jánom Petrom Haberom, ktorý nakoniec natočil polovicu záznamov na tomto DVD a tiež skompiloval technickú časť DVD disku Performance. Naším cielom je vydať profesionálne koncertné DVD plné dobrého obrazu a kvalitnej hudby. Dielo, ktoré zachytilo kapelu v čase a vydáva to najlepšie z jednotlivých období koncertovania kapely. Prierezové DVD zachytáva obdobia od 1993 až do 2015.”
Skupina spustila svoji kampaň už koncem ledna a před nedávnem dosáhla mety 50 % vybrané částky. To už je více než nadějné. Na vybrání druhé poloviny obnosu jim ale zbývá už pouhých 16 dní! Pomozte kapele dosáhnout svého snu, navštivte stránku projektu a vyberte si některou z odměn!

(Navštíveno 164krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články