Podívejte se na další trailer k filmu Bohemian Rhapsody

Rubrika:  Novinky, publikováno: 21.07.2018

Chystaný životopisný snímek o Freddie Mercurym a Queen vstoupí do kin již začátkem listopadu. Tvůrci nyní vyslali do světa v pořadí už druhou ukázku, která se zaměřuje na vznik megahitu Bohemian Rhapsody, uvidíte ale také trochu ze zákulisí skladby We Will Rock You nebo střípků z osobního života Mercuryho.

Hlavní roli v očekávaném snímku si střihl Rami Malek (Noc v muzeu, Motýlek, Dočasný domov a další), kalifornský herec s egyptskými předky. Bohemian Rhapsody mapuje začátky Queen až do koncertu Live Aid v roce 1985. Smrti věhlasného zpěváka se tedy vyhne. 

Film se dostal do pozornosti médií už v době, kdy tvůrci uvažovali, že do hlavní role dosadí komika Sachu Barona Cohena. Ten se údajně nepohodl s Brianem Mayem o směřování snímku. Původně se, podle nepotvrzených informací, měl točit kolem celé kariéry Queen, tedy i okamžiky po Mercuryho smrti. „Řekl jsem mu, že nikdo nechce jít na film, v němž hlavní postava zemře na AIDS uprostřed děje. Nikoho pak nezajímá, jak kapela pokračuje. O Freddiem existují skvělé příběhy,“ poznamenal Cohen. 

Jakub Poštolka

(Navštíveno 151krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články