PJ Harvey zavítá v říjnu do pražského Fóra Karlín

Rubrika:  Novinky, publikováno: 11.07.2016

Alternativní dáma PJ HARVEY nás poctí svým vystoupením v sále Forum Karlín 13. října. Stane se tak v rámci evropského (a “neevropského” UK) turné k novému albu The Hope Six Demolition Project, které vyšlo letos v dubnu. Show má pod palcem renomovaný britský divadelní režisér Ian Rickson, o kostýmy se stará Ann Demeulemeester, osvětlovačem je Adam Silverman a design scény vytvořil multimediální umělec Jeremy Herbert.

Projekt má výtečné recenze všude po světě. Shortlist kupříkladu píše: “O výjimečné show PJ Harvey teď debatuje každý.” Od momentu, kdy hrající desetičlenná kapela vpochoduje na pódium, je publikum přeneseno do opravdu unikátního koncertního zážitku – silného, povznášejícího, mysl provokujícího, radostného a nádherně zpracovaného, a ještě plného písní, které odrážejí naší dobu. Umělkyni doprovázejí i její dlouhodobí “spolupachatelé” a přátelé Alain Johannes, Terry Edwards, James Johnston, Kenrick Rowe, Alessandro Stefana a Enrico Gabrielli. Takže PJ? Jj…

Vstupenky budou v předprodeji k dispozici exkluzivně v síti Ticketpro od středy 13. července za 1250 Kč, v den koncertu na místě pak za 1400 Kč.

Jan Tesař

(Navštíveno 188krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články