PHIL RUDD z AC/DC právě vyrazil na „tah“ Prahou...

Rubrika:  Novinky, publikováno: 10.05.2017

Bubeník označovaný pro svůj sound fanoušky, ale i odbornou veřejností za „duši a srdce kapely AC/DC“ odstartoval se svým bandem na konci března Head Job European Tour 2017. A právě teď je v Čechách. Tuzemská série koncertů začne 10. května v Lucerna Music Baru – TAKŽE DNES! Náš fotograf šel náááhodou zrovna kolem, když Phil opouštěl nejmenovaný hotel. Pohotově vytasil prostředníček v momentě, kdy ho chtěl kolega z redakce pozdravit, takže „Pan Zlobidlo“ opět nezklamal.

Podobnou zkušenost měl redaktor časopisu Rock & All a Hudebních novin Petr Adamík. Ten hned na úvod svého interview napsal toto: „Rozhovor je to zvláštní. Některým otázkám se, zřejmě záměrně, vyhýbá, jiné zodpoví jen tak ledabyle, až se chvílemi zdá, že to má všechno vlastně úplně na háku. Těžký oříšek ten pan Rudd. Je to stále stejný drzoun, ale dá se na něj vůbec zlobit? Asi ani ne, zvláště pak poté, co se jeho album Head Job, které na aktuálním tour konečně představí také naživo, opravdu povedlo.“​

Jak asi tušíte, paparazzo pochopil „fakáč“ jako přátelské gesto, a tak slavného muzikanta trošku litujeme, protože teď se ho jen tak nezbaví. Ale co, stejně musí sekat latinu, a nedokážeme si představit lepší dozor! Předskakovat bude plzeňská formace Hanta. Jak se těší na spolupráci s rockovou legendou? „AC/DC  milujeme. Nakonec kdo ne? Je pro nás velkou ctí, že nás bude střídat Phil na jednom pódiu. Ten koncert bude jedna velká hostina, a doufám, že budeme jeho fanouškům jako předkrm chutnat,” vtipkoval zpěvák a kytarista Květoslav Vomáčka. A když necháme na chvilku muziku ladem, jsem zvědaví, v jaké obuvi bude Phil dělat parádu na koncertě. V civilu totiž nosí rozkošné bufy. Račte se pokochat na fotografii. Tak za pár hodin na dálnici do pekla!

IMG_4510

Lucie Jedličková

(Navštíveno 276krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články