Paul McCartney, Rolling Stones, Bob Dylan a další legendy na jednom pódiu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 18.04.2016

Promotéři festivalu Coachella v Kalifornii jsou údajně v pokročilé fázi organizace třídenního výročního koncertu v říjnu, kde se poprvé v historii sejdou na jednom programu stárnoucí božstva klasického rocku: Paul McCartney, The Rolling Stones, Bob Dylan, The Who, Neil Young a Roger Waters. Pokud se zmíněný line-up podaří naplnit, bude to splněný sen pamětníků i mladších fanoušků.

Festival odstartoval předvčírem ve městě Indio uprostřed pouště nedaleko Los Angeles, přičemž hlavními magnety jsou obnovení Guns N’ Roses a LCD Soundsystem. Pokud se hudba Guns N’ Roses dá považovat za hudbu tatínků, pak podzimní sestava legend je dnes již muzikou dědečků, kteří zvláště poslední dobou nebezpečně ubývají. Manažer Neila Younga Elliott Roberts k akci dodává: „Je to výjimečné v mnoha ohledech, protože se vám jen tak nepodaří dostat do kupy takovýhle program, zřejmě již nikdy víc. Těším se na ten koncert, jako jsem dlouho na nic netěšil!“

Podle dostupných informací se Dylan a Stones objeví ve světle reflektorů 7. října, McCartney a Young následující den a poslední budou 9. října Waters a The Who. Tak držme palec, ať to dopadne!

Jan Tesař

(Navštíveno 256krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články