Patetické a odporné, říká Jesse Hughes o protestech proti zbraním

Rubrika:  Novinky, publikováno: 26.03.2018

Jesse Hughes z Eagles Of Death Metal se na Instagramu velmi ostře ohradil proti aktuálním masovým studentským protestům v USA, jenž mají za cíl přesvědčit zákonodárce ke zpřísnění zákonů o zbraních. V příspěvku označil snahu studentů za patetickou a odpornou. Nesouhlas s aktuální situací vyjádřil také obrázkem, na němž je regulace zbraní přirovnána k uříznutí penisu jako prevencí před znásilněním. Protesty, které patřily mezi největší od konce války ve Vietnamu, se v USA konaly během uplynulého víkendu. Otázka regulace zbraní se stala aktuální před několika týdny, kdy bylo ve škole na Floridě zabito 17 lidí.

ig jesse hughes

“Když není pravda v souladu s vaším kreténským příběhem, zadržte dech, dupněte si a odmítněte výjimky. Poté se na několik dní ulejte ze školy za 16 vašich spolužáků. Mohlo by to být vtipné, kdyby to nebylo tak patetické a odporné,” napsal na Instagramu Hughes, který spolu se spoluhráči z Eagles Of Death Metal přežil řádění tetoristů v pařížškém klubu Bataclan, k němž došlo v roce 2015. Od té doby se již několikrát vyjádřil v tom smyslu, že žádná regulace zbraní masakru stejně nedokázala zabránit.

“Jako přeživší útoku vám můžu díky mojí zkušenosti říct, že protestování a vynechání školy uráží vzpomínky na ty, kteří byli zabiti a uřáží mě a každého milovníka svobody,” pokračoval Hughes.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 228krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články