Panic! At The Disco jsou zpět s novým videoklipem

Rubrika:  Novinky, publikováno: 22.03.2018

Zpěvák a multiinstrumentalista Brendon Urie je zpět. Jeho formace Panic! At The Disco, v níž je Urie už pár let jediným plnohodnotným členem, vydala v rozmezí jednoho dne hned dva singly, které doprovází informace o chystané šesté desce.

Za zmínku stojí především skladba Say Amen (Saturday Night), která se dočkala i poněkud krvavého videoklipu. Klip navíc navazuje na předchozí audiovizuální zpracování skladeb This Is Gospel a Emperor`s New Clothes a dotváří tak jakousi jedinečnou trilogii. Videoklip spolu s druhým funky singlem (Fuck A) Silver Lining, najdete níže.

Následovník úspěšné nahrávky Death Of A Bachelor z roku 2016 vyjde pod názvem Pray For The Wicked již 22. června. Album podle všeho vznikalo v domácím studiu, které si před pár lety Urie vybudoval ve svém domě v Los Angeles. A je pravděpodobné, že i tentokrát frontman nahrával všechny nástroje sám, stejně jako tomu bylo v případě již zmiňované desky Death Of A Bachelor. “Pray For The Wicked je poděkováním pro naše fanoušky a je tím nejzábavnějším albem, jaké jsem kdy dělal,” říká Brendon Urie.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 173krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články