Ozzy a Sharon Osbourneovi se chystají obnovit manželský slib

Rubrika:  Novinky, publikováno: 15.12.2016

Pro nejslavnější metalový pár to byl pěkně překotný rok. Ozzyho manželství se Sharon se málem rozpadlo, když vyšla najevo jeho nevěra, ale od té doby se věci opět změnily k lepšímu. Oba nyní hledí vstříc budoucnosti a chystají se obnovit svůj svatební slib.

„Ozzy mě požádal o obnovení našeho manželského slib a já souhlasila,“ sdělila Sharon pro Daily Mail. „Jsem šťastná a abych řekla pravdu, letos mi to jako vánoční nadílka úplně stačí,“ pokračovala. Po trochu klopýtavější první půlce roku, kdy Sharon zjistila, že Ozzy měl poměr s pěti ženami z pěti různých zemí, se jejich vztah upevnil.

„Zažila jsem v životě hodně štěstí, ale někdy se jedna věc daří a druhá tím trpí. Je to těžké, když jsme oba úspěšní a hodně pracujeme,“ přiznává Sharon. „Snadno pak berete toho druhého za samozřejmost. Manželé jsme 35 let a známe se 38 let. Takže už jsme měli různé výkyvy.“

Sharon připouští, že je složité mít vztah s někým, kdo bojuje se závislostí. „Je to těžké, hodně mu chutná alkohol, rád bere drogy, potřebuje hodně sexu. Taky se rád nají. Všeho až moc.“

Pěkné překvápko přichystal Ozzy pro Sharon k říjnovým narozeninám. Uprostřed natáčení jedné epizody show The Talk najednou Ozzy skočil před kameru s květinovým pugétem a vytáhl prsten, zatímco z reprobeden zaburácel Crazy Train.

Jan Tesař

(Navštíveno 226krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články