Novinka od QUEENS OF THE STONE AGE vyjde v srpnu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 15.06.2017

QUEENS OF THE STONE AGE už nějakou dobu napínali fanoušky na svých oficiálních informačních kanálech a sem tam zveřejnili video, tu zase fotku ze studia, ze kterých bylo jasné, že se nové album peče. Oficiální informace jsou konečně tady! Sedmá studiová nahrávka kapela vydá 25. srpna, bude se jmenovat Villains a na podzim bude následovat světové turné! První ochutnávku v podobě skladby The Way You Used to Do můžete poslouchat exkluzivně už teď!

Kapela ve složení Joshua Homme, Troy Van Leeuwen (kytary), Michael Shuman (basa), Dean Fertita (kytary) a Jon Theodore (bicí) vydává novou desku čtyři roky od posledního zářezu …Like Clockwork. Na producentskou stoličku tentokrát usedl Mark Ronson, který se měl postarat o vyváženou desku se zvukovým posunem. „Nejdůležitější na této nahrávce pro nás bylo přijít s novým zvukem. Pořád jsme se sami sebe ptali ‚Jak teď vlastně zníme?‘ Když totiž dokážeš nahrát skvělou desku, je to super, ale pokud nahraješ několik, které znějí podobně, stáváš se parodií sebe sama. A to jsme rozhodně nechtěli,“ vysvětluje frontman.

Devítka nových skladeb přijde v klasických formátech – digitálně, na CD, na vinylu a samozřejmostí bude i deluxe vinylová verze. Všechny je možné už teď předobjednávat na stránkách labelu Matador Records a jako dárek dostanete první singl k okamžitému stáhnutí.

A jak si máme vlastně vysvětlit název desky (česky padouši, darebáci či ničemové)? Josh Homme k tomu uvádí: „Není to žádné politické stanovisko, i když by se to od nás možná čekalo. Název skutečně nemá nic společného s Trumpem nebo tak. To slovo prostě zní skvěle a vypadá ještě líp.“

Kapela samozřejmě vyráží na masivní šňůru, aby desku zpropagovala. Česká republika bohužel v nabitém koncertním programu chybí.

Aleš Lochman

(Navštíveno 200krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články