Nové psychedelické album Cypres Hill je na dohled. Poslechněte si první singl

Rubrika:  Novinky, publikováno: 03.08.2018

Legendární hip-hopová sebranka Cypress Hill již 28. září vydá očekávanou desku Elephants on Acid, která ukončí osmileté čekání na nový materiál. Na nahrávku, která má být kromě drogových dobrodružství silně ovlivněna psychedelickým rockem, nyní láký singl Band Of Gypsies. Poslechnoust si ho můžete níže!

Produkci alba Elephants Of Acid si vzal kompletně na starosti dlouholetý člen formace DJ Muggs. “Psychedelický rock byl vždycky mou inspirací. Poslouchal jsem ho od doby, kdy ho měla moje matka a strýc ve svém archivu. Nejprve jsem přišel na to, jak se bude deska jmenovat a poté jsem teprve začal tvořit celkový sound. Zní to jako když jste pod vlivem halucinogenních drog, akorát že jste čistí,” komentuje dlouholetý člen Cypress Hill zvuk a atmosféru deváté desky.

Aktuální singl Band of Gypises vznikl během nahrávání v Egyptě, kde kapela najala místní pouliční hudebníky, hrající na sitár, flétnu, kytaru a klávesy. “Viděli jsme někoho, kdo byl dobrý, a tak jsme ho dostali k nám do studia, zaplatili mu a nechali ho zahrát,” říká DJ Muggs.

Jakub Poštolka

 

(Navštíveno 157krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články