Nové album Deep Purple signalizuje první singl

Rubrika:  Novinky, publikováno: 24.12.2016

Odpočet dvacáté řadovky inFinite odstartovali Deep Purple 14. prosince prostřednictvím streamovacích služeb Spotify a YouTube, kde představili první singl Time For Bedlam včetně „lyric videa“.

Sběratelé by si měli v diářích zakroužkovat 3. února, kdy se objeví v limitovaném nákladu na EP ve společnosti skladeb, které se do sestavy alba, připraveného u earMUSIC k vydání na 7. dubna, nevešly. Moderně střižený hard rock nezapře, že album produkoval ostřílený Bob Ezrin (mj. Kiss, ale i Pink Floyd), s nímž Deep Purple poprvé spolupracovali na předchozí řadovce Now What?! (2013).

Jak si vykládat název připravované novinky? Ian Gillan se na webu zahloubal do rozboru slova infinity, které vnímá jako „trojrozměrný meč s dvojím ostřím“ (uf!). Každopádně na zveřejněném obalu díky možnostem počítačové grafiky vykrajuje ledoborec do zamrzlého moře logo skupiny ve tvaru stylizované „ležaté osmy“, symbolu pro nekonečno, který zavedl v 17. století anglický matematik John Wallis. Nekončící hard rock? Kéž by. Diplomatičtěji to říká „hlavička“ chystaného světového turné The Long Goodbye Tour, kterou snad netřeba překládat, důležité je, že 22. května 2017 počítá i s pražskou O2 arenou.

Pavel Víšek

 

(Navštíveno 417krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články