Nová deska System Of A Down? Malakian s Tankianem se neshodnou

Rubrika:  Novinky, publikováno: 12.07.2018

Serj Tankian připravuje rockové EP, Daron Malakian již 20. července vydá druhou desku projektu Scars On Broadway pojmenovanou Dictator a Shavo Odadjian s Johnem Dolmayanem společně jamují a lákají na sociálních sítích na zatím neoznámený projekt.

Zda ještě někdy vyjde následovník alb Mezmerize a Hypnotize z roku 2005 je ve hvězdách, možnost albového návratu se pomalu fanouškům vzdaluje. Daron Malakian v otevřeném rozhovoru v aktuálním Kerrangu z prodlev viní zpěváka Serje Tankiana. „Rádi spolu hrajeme, ale když přijde řeč na další album… Tvořili jsme určitým způsobem a většina z nás chce stejně pokračovat. Jeden z nás chce ale album udělat podle sebe. A s tím většina nesouhlasí. Přitom já mám připravené písně na další desku. Ale kdyby to záleželo na mě, System by si nikdy pauzu nedali,“ podotkl Malakian, který sám složil většinu písní System Of A Down a dodává: „Abych byl upřímný, Serj nechtěl nahrávat ani Mezmerize a Hypnotize. Opravdu jsme jej prosili, aby do toho šel.“

Právě proto se Malakian rozhodl naplno věnovat Scars On Broadway. V rozhovoru pro Rolling Stone uvedl, že album nahrál už před šesti lety, ale v té době se znovu dali dohromady System Of A Down a kytarista se rozhodl nahrávku nevydat. Pro případ, že by se písně hodily do katalogu SOAD. „Seděl jsem na něm šest let,“ řekl. Nejpozději příští rok se chce Daron do studia vrátit a nahrát třetí desku Scars. V aktuální sestavě po boku Malakiana působí bubeník Roman Lomtadze. Rozhovor s ním naleznete zde.

Zpěvák Tankian v nedávném newsletteru shrnujícím jeho aktivity zmínil i vydání sólového EP. „Mám pět kousků, které jsem chtěl původně pro SOAD, ale nevypadá, že by to fungovalo, proto je dokončím a vydám sám. Nebo vyjdou jako soundtrack pro můj film, protože jsou vzájemně propojeny,“ popsal své plány Serj. 

Milan Říský 

(Navštíveno 2 603krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články