Nová deska AC/DC vzkřísí kytary zesnulého Malcolma Younga! 

Rubrika:  Novinky, publikováno: 02.09.2018

Ačkoliv nikdo z australské legendy AC/DC přímo nepotvrdil vznik nové desky, série fotek, na kterých byli zachyceni členové Brian Johnson, Phil Rudd, Angus Young a jeho synovec Stevie v kanadském studiu Warehouse, tomu všemu nasvědčuje.

Na veřejnost se teď dostaly poměrně zajímavé detaily o chystané novince. Podle uniklých informací, jejichž pravost samozřejmě oficiálně nikdo nepotvrdil, se na albu objeví i kytarové pasáže nahrané Malcolmem Youngem. Ten loni v listopadu zemřel. Nebude se údajně jednat o jednu či dvě skladby, ale Malcolmova kytara rozezní prý všechny nové písně. 

Podle informací, které se dostaly na internet, Angus s ostatními členy AC/DC vyselektoval písně, které s Malcolmem dali dohromady za poslední roky. „Žili spolu a napsali stovky skladeb. Mnoho z nich natočili a byly doteď uschovány. Angus se rozhodl nejlepší z nich vybrat a teď je ve studiu dodělávají a mixují. A ano, Brian Johnson zpívá,“ prozradil zdroj blízký kapele. Podle něj se nahrávání zúčastní i basák Cliff Williams, který AC/DC opustil v roce 2016. Vadilo mu podle všeho turné s Axlem. 

Teď to ale vypadá, že se stará parta opět sešla ve studiu, aby vzdala hold zesnulému kolegovi Malcolmovi. A bez ryšavého frontmana Axla z Guns N’ Roses, což fanoušky jistě potěší. Návrat Briana Johnsona je pro ně vymodlený. 

Milan Říský

(Navštíveno 2 611krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články