NINE INCH NAILS letos přidají dvě EP

Rubrika:  Novinky, publikováno: 06.06.2017

Loňské EP Not The Actual Events, které vydal Trent Reznor pod hlavičkou NINE INCH NAILS, se dočká bratříčků, a to rovnou dvou! Sám principál oznámil, že se zmíněná deska stane první částí plánované trilogie, na kterou ještě letos navážou dva pokračovatelé. To první by mělo vyjít co nevidět (pravděpodobně o prázdninách), to druhé snad koncem roku. Alespoň takhle nám to (zhruba) matematicky vychází:

„Věděli jste, že Not The Actual Events je jen první částí plánové trilogie EP, které vyjdou v rozestupu 6-8 měsíců od sebe? No tak teď už to víte,“ oznámil sám Reznor v emailu, který rozeslal fanouškům. A jelikož posledně svůj slib splnil (vydání nové muziky ještě do konce roku 2016 – informovali jsme ZDE), není důvod pochybovat, že by se teď plány nějak razantně měnily.

Je tedy vidět, že se Reznor se svým parťákem Atticusem Rossem, který je momentálně jediným stálým členem skupiny NIN a společník pro tvorbu filmové muziky, skutečně nenudí. Duo pracuje na jednom filmu za druhým (naposledy na sérii dokumentů pod názvem The Vietnam War, která bude odvysílána v září letošního roku – info ZDE), připravuje se na pár živých koncertů a teď tedy dá do oběhu další porci hudby pod hlavičkou NIN. O případných dalších zveřejněných informacích vás budeme samozřejmě ihned informovat…

Aleš Lochman

(Navštíveno 95krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články