Nightwish oslaví dvacet let v Praze

Rubrika:  Novinky, publikováno: 14.05.2018

Největší evropská metalová kapela, která má ve svém čele zpěvačku, míří do Prahy. V rámci Decades World Tour 2018 se 19. listopadu představí v O2 areně kapela Nightwish. Vstupenky na koncert bude možné zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal od 16. 5. 2018 od 9.00 hod. Speciální hostem večera budou stoupající power metaloví Beast In Black.

V roce 1996 Tuomas Holopainen natočil demo se třemi skladbami, které nakonec vedly k jeho první nahrávací smlouvě se svou zcela novou kapelou Nightwish. Dnes, o 20 let později, s více než 2000 odehranými koncerty a s více než 8 miliony prodaných alb, je Nightwish největší evropskou metalovou kapelou, která má ve svém čele zpěvačku. Svou dvacetiletou kariéru slaví s kompilačním dvoudiskovým albem a s devítiměsíční Decades World Tour 2018.

Světový symphonic-metalový fenomén si pro tour připravili speciální setlist plný překvapení. Uslyšíte zásadní songy z historie kapely, ale i méně hrané písně s novými aranžemi. Bude to něco opravdu mimořádného, a to nejen pro fanoušky, ale i pro samotnou kapelu.

Decades World Tour 2018 odstartovalo v Severní Americe v březnu 2018 a po letních festivalech bude toto masivní turné pokračovat v Evropě. Tato skvostná kapela bude mít zastávku i u nás v O2 areně. V České republice se Nightwish přitom představí už v červnu, jelikož budou headlinerem plzeňského Metalfestu.

Redakce

(Navštíveno 258krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články