Nejbizarnější kousky diskografie LINKIN PARK

Rubrika:  Novinky, publikováno: 01.05.2017

COLLISION COURSE
Projekt televizní stanice MTV Ultimate Mash Ups v roce 2004 zkombinoval dva interprety, Linkin Park a rappera Jay-Z. Nejednalo se o klasické hostování, ale o propletenec vždy dvou songů dohromady. V asi nejznámější skladbě kolekce Jay-Z rapuje slova písně Encore do linkinovské Numb. Hodnota projektu? Prakticky nulová.

A LIGHT THAT NEVER COMES
Kooperace Linkin Park a hvězdy elektronické taneční hudby Stevea Aokiho předznamenala otřesnou remixovou desku Recharged. Ta si vzala na paškál primárně písně z éry Living Things a většina z nich dostala taneční háv. Všemu vévodil titulní singl, který později kapela hrála i naživo. Jít na Linkin Park a na několik minut se ocitnout uprostřed setu na taneční party? Díky A Light That Never Comes bohužel žádný problém.

LPU 8
Fanoušci skupiny si mohou pravidelně zakupovat členství v oficiálním fanklubu, jako dárek dostávají mimo jiné i alba plná nevydaných demáčů a občas navrch i šuplíkovou skladbu. Počin číslo osm však byl speciální, nabídl necelou čtvrt hodinu narvanou humornými písněmi, beat boxem, ztřeštěnými texty a zpěvem Chestera ve všemožných myslitelných polohách. Vše bylo myšleno, na rozdíl od výše uvedených nahrávek, jako vtip.

Milan Říský

Mnohem více o Linkin Park najdete na dvoustraně květnového čísla magazínu Rock & All!

 

(Navštíveno 235krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články