Na vánoční metalový dárek v podobě koncertu Nightwish dojde!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 15.12.2022

Jako blesk z čistého nebe zasáhla rockový svět zpráva frontwoman kapely Nightwish Floor Jansen o její rakovině prsu. Zdálo se, že prosincové již tak odložené turné bude opět odsunuto. Ale hned v listopadu přišla skvělá zpráva, že se zákrok podařil a zpěvačka nabírá síly, aby prosincové turné Human: II: Nature mohla absolvovat. A tak se vše v dobré obrátilo a tuzemští fanoušci si tedy vánoční metalový dárek v podobě koncertu finských velikánů Nightwish mohou „rozbalit“ podle plánu 21. prosince 2022 v pražské O2 Areně.

Králů symfonického metalu a jejich grandiozní mega show, kterou mají nachystanou k živému představení svého opusu Human: II: Nature, v jedinečném pódiovém designu, s kupou pyro efektů, a hlavně s dlouho odkládanou touhou zahrát svým fanouškům nejnovější hudební pecky, se tedy dočkáme.

Na postu speciálních hostů došlo ke změně. Místo původně avizovaných Finů Amorphis přijíždí jiná skvělá banda. Mladí metaloví cyber draci Beast In Black, kteří dobývají svět svou novinkou Dark Connection. Večer pak podle plánu odstartuje finská industriální metalová banda Turmion Kätilöt, představující svoji aktuální desku Global Warning.

Vstupenky na koncert jsou v obvyklých předprodejích a všechny již dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín a není nutné je jakkoli vyměňovat!

NIGHTWISH_2022

Michal Straka

(Navštíveno 124krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články