Na světě je další superkapela. Seznamte se s Gone Is Gone

Rubrika:  Novinky, publikováno: 14.04.2016

Je na čase přivítat další superkapelu. Na scénu se totiž pomalu dere nová formace GONE IS GONE, v jejíchž řadách najdeme bubeníka Tonyho Hajjara (AT THE DRIVE-IN), zpěváka a baskytaristu Troye Sanderse (MASTODON), kytaristu Troye Van Leeuwena (QUEENS OF THE STONE AGE) a Mikea Zarina.

Tuhle nesourodou čtyřku dal dohromady Tony Hajjar, v poslední době velmi zaneprázdněný návratem kultovních post-hardcoristů At The Drive-In. Ten v minulosti pracoval s DJem a producentem Mikem Zarinem na několika filmových kompozicích a byla to právě láska k filmové hudbě, díky níž Gone Is Gone vznikli. Plán byl jasný – sehnat zbytek hudebníků a nahrát dostatek materiálu na debutové EP. Během několikahodinového jamování ve studiu prý vzniklo dokonce 20 skladeb. Kromě EP je totiž v plánu plnohodnotná deska a formace si nechává prostor i pro milovanou filmovou tvorbu.

1035x1294-fd-da-1411-9472_v3FNL“Myšlenkou celé kapely je zkombinovat naše zkušenosti, které jsme během letitého koncertování, nahrávání a tvorby filmových aranží nasbírali. Spolu s Mikem jsme měli tu čest pracovat na několika skvělých filmových trailerech, mimo jiné jsme také dělila na hudbě pro počítačovou hru Splinter Cell: Blacklist. V rámci tohoto projektu toho ale budeme dělat mnohem více,” říká o Gone Is Gone Hajjar.

A jak vlastně Gone Is Gone zní? Malou ochutnávku v podobě ukázky písně Violescent, která by se na připravovaném EP rozhodně měla objevit.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 290krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články