Na scénu přicházejí černí Simon & Garfunkel

Rubrika:  Novinky, publikováno: 04.10.2015

Jste milovníky klasických písní slavných folkových autorů? Přepište dějiny, jejich afroamerická verze je elegantně zastoupí. Alespoň na jeden večer, při The Tonight Show Jimmyho Fallona.

A když se ke konci přidá sám Art Garfunkel, transformace může být dokončena. Vtip se povedl, hudebníkům to ladí. Captain “Kirk” Douglas a Questlove z Hip Hop/Soulové kapely THE ROOTS předvedli jeden z těch výstupů, které tvoří Fallonovu show a baví celé Spojené státy.


Tahle kapela patří od roku 2009 k zázemí pořadů Jimmyho Fallona. Samotné vystoupení “originálního” Simona a Garfunkela je zatím v nedohlednu, i když by se Garfunkel dle svých slov s trochou nadsázky nebránil společnému návratu.

“Dělat další turné s Paulem? No, to je docela možné. Pokud jde o mojí stranu, proč ne? Já jsem na stejném bodě po celá desetiletí. Je to to místo, kde jsem byl i v roce 1971… Jak si mohl odejít na vrcholu, Paule? Co se to s tebou dělo, ty idiote? Jak jsi to mohl nechat být, blbče?” řekl Garfunkel letos v květnu, kdy po 45 letech vzpomínal na hudební rozchod se Simonem.

Jindřich Švehla

(Navštíveno 189krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články