Na koncertě Avenged Sevenfold zemřel devatenáctiletý mladík

Rubrika:  Novinky, publikováno: 23.02.2017

Právě probíhající evropské turné kapel AVENGED SEVENFOLD, DISTURBED A CHEVELLE zastínila obrovská tragédie. Na koncertě v německém Stuttgartu, kde mělo turné zastávku 20. ledna, zemřel teprve devatenáctiletý mladík, který byl součástí týmu kapely. K neštěstí došlo při rozebírání konstrukce pódia, kdy na muže spadl z několikametrové výšky jeho starší kolega. Šestadvacetiletý muž skončil s vážným zraněním v nemocnici.

„Posíláme myšlenky a modlitby zraněnému do nemocnice, rodinám, členům lokálního týmu Live Nation a všem, které tahle tragická událost nějak ovlivnila. Náš tým milujeme, stejně tak jako všechny místní zaměstnance, kteří jsou pro naší show nezbytní, ať už hrajeme kdekoli na světě. Tohle je krutá připomínka toho, jak rychle se může stát nehoda, která zničí lidské životy,“ vyjádřili se k události samotní Avenged Sevenfold. V podobném duchu se nechali slyšet i Disturbed, kteří věnují zbytek turné zemřelému muži.

21. února měla trojice kapel zahrát v italském Miláně, ovšem koncert byl z pochopitelných důvodu zrušen. Žádné další detaily k tragédii, kterou stále vyšetřují policisté, zatím nejsou známy.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 197krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články