Mrkněte na nový klip a spravujte FB profil DEPECHE MODE!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 09.02.2017

Okolo DEPECHE MODE teď bude celkem rušno. Nejenom že minulý týden vydali návratový singl Where’s The Revolution (více ZDE), ale 17. března také vyjde čtrnácté řadové album této britské elektronické legendy s názvem Spirit. Není tedy divu, že jsou v souvislosti s čerstvou nahrávkou a nadcházejícím celosvětovým turné promo aktivity členů kapely ve vysokých otáčkách.

Videoklip k aktuálnímu singlu na sebe nenechal dlouho čekat a v režii dlouholetého spolupracovníka Antona Corbijna vzniklo černobílé dílko, které má lehce sebeparodující nádech. V kontextu s vážností textu skladby tak vedle sebe stojí Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher v civilní podobě i s úctyhodnými plnovousy. Scenérii prázdného prostranství, na kterém Gahan volá po revoluci, doplňují tanečníci v oblečení jak z první poloviny minulého století. Obrázek si udělejte sami:

To ale není všechno! Chtěli jste se někdy stát správci obrovské facebookové skupiny a svými příspěvky zasáhnout miliony lidí po celém světě? Máte jedinečnou příležitost si to na jeden den vyzkoušet. V souvislosti s vydáním nového alba a vzhledem k důkladné přípravě na velkolepé turné, nemají členové kapely dostatek času postarat se o obsah oficiální stránky na modré sociální síti. Proto tuto možnost nabízejí rovnou 365 fanouškům, kteří tak mohou skupinu zastoupit.

Ať už „depešáky“ posloucháte dlouhá desetiletí, nebo jste se stali příznivci poměrně nedávno, ať jste pravidelnými návštěvníky jejich koncertů, fotografové, bloggeři, obrovští fanoušci, nebo jste třeba na skupinu dávno zanevřeli, zkuste se zúčastnit tohoto unikátního projektu. Od 24. února bude každý den vybrán jeden z vás, který bude mít pod palcem téměř sedm a půl milionu fanoušků, kterým může vzkázat COKOLIV, navíc se pod příspěvek podepíše jako Depeche Mode. Zní to jako něco, po čem jste toužili? Stačí vyplnil dotazník na této adrese a pak už jen doufat, že se na vás usměje štěstí…

Aleš Lochman

(Navštíveno 281krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články