Motörhead vydají album plné coverů

Rubrika:  Novinky, publikováno: 28.07.2017

Fanoušci MOTÖRHEAD by měli zpozornit. Během září se totiž do obchodů dostane deska Under Cöver obsahující celkem jedenáct cover verzí, které za svou čtyřicetiletou kariéru kapela stihla nahrát. Velkým lákadlem je nikdy neslyšený cover hitu Heroes od DAVIDA BOWIEHO, jenž kapela nahrála v roce 2015, na jehož konci Lemmy Killmister podlehl zákeřné rakovině prostaty. Dříve neslyšený cover podle všeho vznikl během nahrávání desky Bad Magic a jedná se o jednu z posledních skladeb, kterou Lemmy nazpíval.

Kromě toho se na albu bude nacházet například skladba Hellraiser, kterou Lemmy Kilmister napsal pro OZZYHO OSBOURNA. Ikonickou skladbu, jež se v roce 1991 objevila na jeho albu No More Tears, Motörhead o rok později použili na svojí nahrávku March ör Die. Dojde ovšem také na covery hitů METALLICY, RAMONES nebo britských metalistů JUDAS PRIEST.

Podle slov bubeníka Mikkeyho Dee zesnulý Lemmy svojí verzi klasického hitu Davida Bowieho doslova miloval. “Byl na ní velmi pyšný. Nejen proto, že se ta skladba opravdu povedla, ale také proto, že to byla zábava. A přesně takhle by projekty jako tenhle měly znít – zábavně. Měli bychom si pamatovat, že to je o tom užít si zábavu se skladbami, které jsme všichni milovali,” dodává k chystané nahrávce Dee.

Album Under Cöver podle dosavadních informací vyjde už 1. září. Níže se můžete podívat na jeho obal a také na kompletní tracklist.

motorhead

  1. Breaking the Law (Judas Priest) 2008
  2. God Save the Queen (The Sex Pistols) 2000
  3. Heroes (David Bowie) 2015
  4. Starstruck (Rainbow) 2014
  5. Cat Scratch Fever (Ted Nugent) 1992
  6. Jumpin’ Jack Flash (The Rolling Stones) 2001
  7. Sympathy for the Devil (The Rolling Stones) 2015
  8. Hellraiser (Ozzy Osbourne) 1992Rockaway Beach (Ramones) 2002
  9. Shoot ‘Em Down (Twisted Sister) 2001
  10. Whiplash (Metallica) 2005

Jakub Poštolka

 

(Navštíveno 291krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články