MOBY nečekaně vydal nové album, které nabízí zdarma

Rubrika: Novinky, publikováno: 19.06.2017
MOBY

Americký hudebník MOBY už vloni vydal se svou skupinou THE VOID PACIFIC CHOIR album s názvem These Systems Are Failing. Na něm se věnoval kritice naší „dystopické“ společnosti, životnímu prostředí či na elektronických přístrojích závislých spoluobčanech. Překvapivě tvrdě rocková, melodická i elektronická deska měla vzdát hold hudebníkovým velkým vzorům – kapelám DEPECHE MODE nebo NEW ORDER.

Před pár dny ale Moby vyrukoval s nečekanou zprávou – na světě je další deska s projektem The Void Pacific Choir za zády. Album se jmenuje More Fast Songs About The Apocalypse a fanoušci ji můžou kupovat na CD nebo na vinylu, případně stahovat zcela zdarma a to na této stránce.

Protože je Moby známý aktivista a vegan, vyzývá fanoušky k příspěvkům některým charitativním organizacím: „Album je možné stahovat zdarma, ale pokud za něj chcete zaplatit, vyberte si nějakou charitu a tam své peníze pošlete. Já sám se nejvíc zajímám o práva zvířat, změny klimatu nebo práva žen v dnešní společnosti, ale je to samozřejmě jenom na vás!“

Album je k dispozici také jako série živých vystoupení, které najdete na YouTube:

Aleš Lochman

(Navštíveno 124krát, z toho 1krát dnes)
0