Mika v květnu roztančí pražské Forum Karlín

Rubrika:  Novinky, publikováno: 04.12.2015

Necelý rok poté, co britský popový zpěvák MIKA uhranul české publikum na festivalu Colours Of Ostrava, si jeho příznivci dají mohou opět mnout ruce. Pořadatelé Colours totiž oznámili, že Mika se svou živelnou show dorazí 25. května do pražského Fora Karlín.

Zpěvák si diváky na Colours získal od prvních tónů neuvěřitelnou energií, nasazením, skvělým zpěvem, hrou na klavír i tancem, kterému nevadil ani déšť. Byla to skutečná show v tom nejlepším slova smyslu. Moc se těším, že Miku fanouškům u nás opět přivezeme,” říká ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Mika, jehož vlastní jméno je jménem Michael Holbrook Penniman, zaujal už svým debutem Life in Cartoon Motion (2007), které jedni recenzenti obdivovali, ale další naopak zatracovali a nemohli mu přijít na chuť. Mika od té doby pobral nejvýznamnější ceny – Brit Awards, The World Music Awards, The Ivor Novello Award, NJR Music – a vedle nominace na Grammy atakoval desítky dalších anket ve třiceti zemích. Ve Francii byl Mikovi udělen dokonce prestižní rytířský Řád umění a literatury.

Své zatím poslední album vydal zpěvák pod názvem No Place In Heaven letos v květnu.

Vstupenky na akci jsou v prodeji od 4. prosince, 11 hodin, v eshopu Colours of Ostrava (http://eshop.colours.cz) a v sítích Goout.cz, Ticketpro a Eventim. Více informací na www.colours.cz.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 298krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články