Metalfest 2022

Rubrika:  Novinky, publikováno: 25.05.2022

Krásné prostředí přírodního amfiteátru Lochotín v těsné blízkosti plzeňské ZOO se konečně po dlouhých dvou letech konečně opět rozezní hudbou. Všechny účinkující kapely byly potvrzeny a oznámeny, pořadatelé zveřejnili program festivalu i program autogramiád a Metalfest Open Air 2022 vypukne už ve čtvrtek 2. června a skončí v neděli 5. června, je tedy poprvé ve své historii čtyřdenní!

Metalfest se současně připojuje k festivalům s bezhotovostním systémem placení a pro tento ročník spojil se zavedeným poskytovatelem systému NFCtron, se kterým je už spojeno více než 200 festivalů v České republice. Návštěvníci si tak budou moci plně vychutnat festival bez otravného lovení peněženky v kapse i s pocitem většího bezpečí, že své peníze neztratí, ale naopak utratí s přehledem všech svých plateb, zbylého zůstatku a přístupem ke všem dokladům. Vše bude probíhat přes náramek s čipem. Návštěvníci tento náramek obdrží při vstupu do areálu v páskovacích buňkách oproti zakoupené vstupence. Vstupenky se budou prodávat i v pokladně před areálem, ale platba zde bude možná pouze v hotovosti. Se zakoupenou vstupenkou se pak přesunete k výměně vstupenek za čipové náramky.

Náramek s čipem slouží k bezpečnému způsobu placení ve všech prodejních místech festivalového areálu a také jako vstupenka/festivalový náramek, který vás vpustí do festivalového areálu. Nevyužité finanční prostředky získáte zpět na bankovní účet prostřednictvím své online účtenky.

Více informací o systému NFCtron včetně online účtenky, dobití před akcí či refundace nevyužitého zůstatku naleznete na webu METALFESTU v záložce O festivalu – CASHLESS.

Festivalové vstupenky můžete zakoupit jak prostřednicvím festivalového webu , tak v obvyklých předprodejích. V místě konání bude pak každý den v prodeji i menší množství jednodenních vstupenek!

0-metalfest-2021-plzenskavstupenka

Michal Straka

(Navštíveno 170krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články