Marilyn Manson zkolaboval během svého koncertu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 20.08.2018

Na své vystoupení v americkém Houstonu asi Marilyn Manson moc dobře vzpomínat nebude. Provokativní umělec, který si už před koncertem stěžoval, že se necítí v pořádku, během svého setu zkolaboval přímo na pódiu a jeho vystoupení muselo být zkráceno. V Houstonu, kde společné turné Mansona a Roba Zombieho zakotvilo 18. srpna, stihl odzpívat pouhé čtyři písně. Poté, co odehrál známý cover ke skladbě Sweet Dreams (Are Made Of This) od Eurythmics, se přímo na pódiu skácel k zemi. Později se ještě vrátil, aby svým fanouškům naservíroval další skladbu Antichrist Superstar, což ale bylo maximum, kterého byl ten večer schopen. Za všechno zřejmě může otrava z jídla.

Videozáznam písně Sweet Dreams, po níž zpěvák zkolaboval, můžete vidět níže (k pádu na zem dojde zhruba v čase 3:42).

Podle webu The Houston Press se na vystoupení Mansona nemohli dostavit fotografové, kterým jeho manažer řekl, že se zpěvák cítí nemocný a nepřeje si být fotografován. Sám Marilyn Manson se pak za svou indispozici omluvil. “Děkuji Houstonu za porozumění. Skončil jsem v péči doktora, ale snažil jsem se odevzdat to nejlepší a byli jste skvělí,” vzkázal svým fanouškům v Texasu na sociální síti Twitter.

Cover na legendární hit Helter Skelter (více info zde) tak Rob Zombie tentokrát musel odehrát sám. Podle aktuálních informací by však Marilyn Manson měl být v pořádku.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 1 523krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články