Marilyn Manson promluvil o svém chystaném albu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 19.09.2016

Sám Manson pohovořil o tom, že jeho chystané album, které se bude jmenovat SAY10, nebude znít podobně jako jeho dosud aktuální nahrávka The Pale Emperor. Deska, která má vyjít v únoru 2017, bude prý spíš jakýmsi návratem ke kořenům a bude fanouškům připomínat klasické počiny Antichrist Superstar či Mechanical Animals.

Marilyn se podle svých slov již těší, až vypustí novou tvorbu mezi lidi. Slibuje přirozené (hudební) násilnosti a emoce, které si posluchače podají trochu jinak než obvykle. Očekává, že hudební veřejnost bude překvapena, počkejme si tedy, nakolik jde o sliby a nadšení z vlastních novinek a nakolik se tyhle změny dají brát vážně. Faktem totiž je, že na novém CD Manson, stejně jako na tom předchozím, spolupracuje se skladatelem Tylerem Batesem.

Sám hudebník se minulý týden zastal herce Johnnyho Deppa, který byl svou bývalou manželkou Amber Heard obviněn z domácího násilí. Označil jej za jednoho z nejpříjemnějších lidí, které měl vůbec možnost kdy poznat. Z Mansonovy strany se nejedná o nějaké pusté plácání pro tisk. S hercem se přátelí dlouhé roky a mimo jiné je kmotrem jeho sedmnáctileté dcery Lily-Rose.

Demi Mortuus

(Navštíveno 293krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články