Marilyn Manson a Rob Zombie představují svou verzi písně Helter Skelter

Rubrika:  Novinky, publikováno: 13.07.2018

Nadávky, s kterými se navzájem Rob Zombie a Marilyn Manson před pár lety během společného turné Twins Of Evil častovali, už jsou zapomenuty. Oba umělci 11. července započali další společné americké turné, které zřejmě nejen svým názvem (Twins Of Evil: The Second Coming) bude navazovat na koncertní šňůru v roce 2012. K této příležitosti se na svět dostala cover verze skladby Helter Skelter od Beatles, která je lákadlem na již zmiňovaného turné.

“Mluvili jsme o tom, že bychom společně něco k těm koncertům udělali – že by přišel na pódium během mého setu a společně bychom zazpívali jednu skladbu. Nemohli jsme se ale dohodnout, jaká by to měla být,” řekl Rob Zombie s tím, že ho později doma napadlo, že to musí být právě Helter Skelter. Později mu došlo, že mnohem lepší nápad, než je pouhé společné jamování na pódiu, je osobitý cover nahrát ve studiu.

Na to, jak zní Helter Skelter v podání shock rockové dvojice, se můžete přesvědčit níže. ZDE se pak nezapomeňte podívat na to, jak Marilyn Manson donutil jednoho ze svých příznivců k tomu, aby si sundal triko Avenged Sevenfold.

Jakub Poštolka

 

(Navštíveno 323krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články