Manic Street Preachers doprovodí novým songem fotbalisty Walesu na Euru 2016

Rubrika:  Novinky, publikováno: 24.03.2016

V létě se fotbalová veřejnost dočká svátku v podobě mistrovství Evropy, které se odehraje ve Francii. Po dlouhých letech se na mezinárodní turnaj kvalifikovala také reprezentace Walesu. Ta si naposled zahrála na mistrovství světa v roce 1958. Po tolika letech v zemi samozřejmě vládne euforie, která neminula ani slavné rockové patrioty MANIC STREET PREACHERS.

Ti svoje nadšení proměnili v hymnu, která jejich miláčky na šampionát doprovodí. Píseň dostala jméno Together Stronger (Cmon Wales) a „odhalena“ by měla být 20. května. V klipu se objeví i členové týmu v čele s útočníkem Realu Madrid Garethem Balem a výtěžek poputuje na charitu.

„Bylo fantastické spolupracovat s tak ikonickou skupinou. Manic Street Preachers byli vždy vášnivými fanoušky velšské reprezentace. Všichni hráči si to užili,“ řekl trenér národního týmu Chris Coleman. Ten na turnaji v základní skupině pikantně změří síly s Anglií a o postup se popere taky s Ruskem a Slovenskem.

Mezitím kapela oznámila reedici veleúspěšné desky Everything Must Go a ke dvacetiletému výročí, které uběhlo od prvního vydání v roce 1996, je v plánu turné, na němž Manic Street Preachers tohle album zahrají celé a tím pádem zaznějí i songy, na které se desítky let nedostalo. Jako host je doprovodí Editors.

Uvidíme, co bude hrát v autobuse našich reprezentantů…

Demi Mortuus

(Navštíveno 256krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články