Libor Pavlata se připomíná novým albem Až se znova narodím

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.05.2022

Třetí album Libora Pavlaty, které vypustilo do světa vydavatelství ROCKnGO, obsahuje 11 novinkových písní a bonusovou skladbu Až se znova narodím, v níž hostují např. František Černý a Karel Holas z Čechomoru, Vašek Bláha ze skupiny Divokej Bill, Matěj a Jan Homolovi z kapely Wohnout nebo zpěvačka Sabina Křováková. Album bylo za účasti zmíněných hostů pokřtěno 25. května v Jam Rock Pubu U Stolu v Hradci Králové.

Titulní singl Až se znova narodím ze stejnojmenného alba, který spolu s Liborem Pavlatou nazpívali a zahráli přední čeští zpěváci a instrumentalisté, měl premiéru už vloni na kanálu YouTube. Videoklip nahlíží do studia, kde se píseň točila, a produkce se ujal Matěj Pavlata ze studia MP Videos. Fanoušci si klip oblíbili a za několik měsíců měl už několik set tisíc zhlédnutí. Pracovní název této písně je “Reinkarnační”, protože vychází z filozofií východních národů a indiánů severní Ameriky, podle nichž se opět naše duše narodí za pouhé dva až tři týdny, jen v jiném těle a v okamžiku porodu zapomene minulý život. Libor Pavlata k tomu dodává: „Skladba je věnována všem, co žijí pro životy druhých. Není to jen v souvislosti s dnešní podivnou dobou, protože píseň vznikla ještě před obdobím viru, ale je pro všechny, kteří nejsou jen sobci a umí žít i pro druhé.“

Vedle této nostalgicky laděné písničky album nabízí např. i poprockovou Johanku o odvaze žen nebo rockově laděnou Co se vlastně stane a další skladby s texty takříkajíc „o něčem“.

Nové album je k dostání na fyzickém nosiči například v internetových obchodech SHOPnGO nebo Multiland, které nabízí možnost zakoupit CD také v šesti kamenných prodejnách po celé republice, a lze ho také streamovat na vybraných digitálních platformách včetně Spotify, iTunes a Deezer.

Libor Pavlata - Až se znova narodím CD

red

(Navštíveno 81krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články