Lemmy pronikl do další počítačové hry

Rubrika:  Novinky, publikováno: 04.05.2017

Kosit nepřátele s kytarou na zádech a poslouchat u toho Motörhead? Podle tvůrců RPG hry Viktor Vran je to ideální kombinace! Na konci května vydají pro dva roky starou počítačovou hru, která premiérově vychází i na konzole, dodatečný balíček pojmenovaný Motörhead: Through the Ages.

Ten se bude točit kolem existence tajné dimenze, kde hlavní hrdina musí, jak tomu tak bývá, nastolit pořádek. V prostředí, které mixuje temné hrady s nádechem divokého západu, bude vše ovlivněno historií a vizuální stránkou Motörhead. Slavnými písněmi se tvůrci hry inspirovali i při tvorbě speciálních schopností a zbraní, se kterými přijde hlavní hrdina Viktor Vran do styku. Samozřejmostí je i soundtrack složený z největších hitů skupiny. Podle zveřejněného traileru vše nasvědčuje tomu, že přímo za Lemmyho nebude možné hrát, ale ústřední postavu bude možné podobně ošatit a vyzdobit. Chybět bude už jen typický Lemmyho sestřih vousů.

Nutno podotknout, že se nejedná o produkt snažící se parazitovat na Lemmyho smrti, na Motörhead: Through the Ages se začalo dělat v první polovině roku 2015, tedy v době, kdy byl Lemmy naživu. Po skonu frontmana tvůrci hry spolupracovali s kytaristou Philem Campbellem. Nápomocen jim byl i bubeník Mikkey Dee. Ve hře si navíc střihne roli barmana dlouholetý Lemmyho kamarád Lloyd Kaufman, mimo jiné režisér Toxického mstitele.

Lemmy se v počítačové hře neobjeví poprvé, premiéru si odbyl v akčním dobrodružství Brutal Legend. Na jeho drobnou roli se můžete podívat zde.

Milan Říský

(Navštíveno 123krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články