Legendární Running Wild první hvězdou Metalfestu 2020

Rubrika:  Novinky, publikováno: 13.09.2019

Jisté je, že Rock’n’Rolf Kasparek a jeho pirátská loď Running Wild, tuzemskými fanoušky tolik milovaná, se vrátí do České republiky! Pořadatelé Metalfestu totiž odtajnili první várku kapel pro nadcházející ročník. V plzeňském amfiteátru Lochotín od 5. do 7. června 2020 pak vedle Running Wild vystoupí i Within Temptation, Doro, Sonata Artica, Sinner nebo Primal Fear.

Těšit se můžeme i na legendárního Joe Lynna Turnera, bývalého zpěváka Rainbow a Deep Purple, který by zde měl přestavit své zbrusu nové album Deep, Dark And Heavy, na němž se podílí švédský producent a multiinstrumentalista Peter Tägtgren (proslýchá se, že by Tägtgren, jinak spoluzakladatel kapel jako Hypocrisy, Pain nebo Lindemann, měl v Plzni Turnera i doprovodit). V každém případě nás čeká dozajista zajímavý set, protože Turner připravovanou novinku označuje jako „Deep Purple meets Pain“! Pozornost si nepochybně zaslouží i sólový projekt bývalého kytaristy německých Accept (a Victory) Hermana Franka.

Pořadatelé nabízejí do konce října (nebo do vyprodaní limitované edice) třídenní permanentky za zaváděcí cenu 1 700 Kč, které lze získat prostřednictvím webů Metalfest a Masters of Rock, případně osobně ve zlínské kavárně Masters of Rock Café nebo v pražském sídle agentury Pragokoncert. Zároveň jdou do prodeje i VIP vstupenky za 3 500 Kč do vyhrazené zóny k sezení s nejlepším výhledem přímo naproti stage. Do prodeje je však uvolněno pouze 40 kusů.

Michal Straka

(Navštíveno 168krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články