Legendární bubeník Pink Floyd Nick Mason vystoupí v Lipsku

Rubrika:  Novinky, publikováno: 30.08.2018

Mimořádně příznivá zpráva pro všechny fanoušky legendárních Pink Floyd. Nick Mason se rozhodl po jarní mini sérii londýnských koncertů si toto nejen zopakovat, ale navíc přitom uskutečnit také několik vystoupení na kontinentě. A tak se také 17.9. 2018 objeví na exkluzivním vystoupení nedaleko našich hranic, v klubu Haus Auensee v Lipsku.

Legendární bubeník zahraje ve stejné znamenité sestavě jako na jaře, tedy s kytaristou a hlavním skladatelem Spandau Ballet Garym Kempem, kytaristou Lee Harrisem z posmrtné sestavy Iana Duryových The Blockheads, basákem známým z živých vystoupení Pink Floyd Guyem Prattem a klávesistou Domem Bekenem, jinak též spoluhráčem Ricka Wrighta z jeho pozdního období.

Letošní koncerty jsou prvními veřejnými vystoupeními od závěrečného ceremoniálu londýnské olympiády v roce 2012, kde spolu s Edem Sheeranem, basákem Genesis Mikem Rutherfordem a Richardem Jonesem zahráli klasiku Wish You Were Here.

Nick Mason’s Saucerful Of Secrets doprovodí v roli předskokana italská folková zpěvačka Emma Tricca, která představí své aktuální album St. Peter z dubna letošního roku.

Klub Haus Auensee se nachází v Gustav-Esche-Straße 4, Lipsko, bližší info zde.

Začátek vystoupení je ve 20:00 hodin a vstupenky jsou k dostání například zde.

(Navštíveno 248krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Tagy



Související články