Kraftwerk se chystají vydat trojrozměrnou desku

Rubrika:  Novinky, publikováno: 02.09.2015

S kolegou Šimonem si to představujeme asi takhle: nový koncertní blu-ray KRAFTWERK zasunete do přehrávače a po pár vteřinách se uprostřed místnosti náhle objeví Ralf Hütter, aby se vám představil a pozval vás k poslechu následujícího vystoupení. Pardon, jestli máte v lednici nějaký váš oblíbený nápoj, klidně si ho k tomu vezměte. Máte? Dobře, já počkám… takže, kde jsem to skončil, před sebou i kolem sebe budete mít následující hodinu Kraftwerk, konkrétně 3D verzi přestavení sestříhanou z řady vystoupení v roce 2015.

“Přenesli jsme naše vystoupení do 3D a prostorového zvuku, něco jako 3D zvuku, uvede Ralf bez hnutí brvy. A dále bude pokračovat: „Hodně času jsme věnovali dolování zajímavého fotografického materiálu z našich Kling Klang archivů a jejich převedení do 3D formátu. Poté jsme fotky zesynchronizovali s muzikou, už za chvíli se o výsledku budete moci přesvědčit, přeji vám příjemný poslech“. Poté se holografická verze 69letého frontmana ukloní a samotná show začne.

A nyní pár suchých informací na závěr. Blu-ray by měl vyjít ještě předtím, než Kraftwerk se svojí 3D show vystoupí po letech v České republice. Konkrétně 3. prosince v pražském Fóru Karlín. Lístky jsou stále ještě k dispozici.

Pavel Zelinka

(Navštíveno 262krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články