Korn vypustili singl Insane z nového alba

Rubrika:  Novinky, publikováno: 24.08.2016

KORN čerstvě streamují skladbu Insane z nadcházejícího alba The Serenity Of Suffering, které vyjde 21. října na Roadrunner Records. Kapela se vrací s deskou po třech letech, předcházející kolekce nesla název The Paradigm Shift.

Kytarista James ‘Munky’ Schaffer říká, že kapela se rozhodla svým dvanáctým albem “vrátit loď na trasu”. Doslova: “Shromáždili jsme spoustu materiálu a podívali se zpět i na předchozí alba – jakou sehrálo každé z nich roli? Dotýká se věcí, kterých jsem se možná doposud nedotkli? Trvalo nám celkem dlouho, než jsme to zvládli. Vlastně jsme hodně věcí začali psát na osmistrunných kytarách. To se ovšem nevyvíjelo tím směrem, kterým se jsme já a Head chtěli ubírat. Ale získali jsme kvantum dobrého materiálu, který jsme si transponovali do našeho sedmistrunného zvuku, a to už dávalo mnohem víc smysl. V té chvíli už to znělo jako Korn.”

Na albu hostuje frontman SLIPKNOT Corey Taylor, který svým vokálem přispěl do písně A Different World. Schaffer k tomu dodává: “Corey si poslechl tři věci a pak si vybral jednu, která ho oslovila nejvíc. Ve slokách je to ztišené, ale pak jsou tam masivní refrény, potom taky střední část, která je více otevřená a pořádně přitvrzuje.”

Oficiální promo video k Insane je venku od pondělního večera. Korn nyní jedou turné po Americe, album The Serenity Of Suffering je již k mání v předobjednávce.

Jan Tesař

(Navštíveno 267krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články