Konec AC/DC? Rock or Bust může být poslední deskou

Rubrika:  Novinky, publikováno: 10.09.2015

Legendární věta má v případě této kapely jistou obměnu: Sex, roky a rock’n’roll.
AC/DC nejsou robocopové. Ačkoliv jsme si to mohli častokrát myslet.
Odchod do zaslouženého důchodu je pro fanoušky přirozeně noční můrou. Ale nelze se mu vyhnout. O nástupu do penze se rozpovídal zpěvák Brian Johnson. Podle něj může být loni vydaná deska Rock Or Bust vůbec poslední nahrávkou.

„Víte, odchod do důchodu je realita. Dobří fotbalisté a hokejisté nechtějí skončit, ale bohužel někdy přijde čas, kdy to musíte zabalit. A s námi je to aktuálně stejné: nikdy neříkáme ne a nikdy neříkáme nikdy,“ sdělil Johnson.

Podle jeho slov jsou AC/DC neustále překvapeni svým úspěchem. „Ani nevíme, co děláme. Tedy, my děláme jen to, že každý koncert hrajeme na 100% a dáváme tomu všechno, co můžeme. Pokud je tohle tajemství úspěchu, budeme to dělat dál. Nikdy ale neočekáváme plné haly a nikdy nic nebereme jako samozřejmost. Jak bychom také mohli? Čas letí a my prostě musíme dělat co, co umíme a doufat, že se fanoušci vrátí,“ prozradil zpěvák.

Mezitím, co Johnson spekuluje nad tím, kdy si naordinovat rockový důchod, se výtečník za bicími Phil Rudd snaží napravit, co se dá. Podle něj by mu totiž stačilo pouhých pět minut na to, aby své bývalé spoluhráče přesvědčil k tomu, aby ho vzali zpátky… více zde.
O druhém zatčení zde.

Jakub Poštolka, J. J. Šimon

(Navštíveno 2 117krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články