Kittchen překvapil veřejnost porno klipem!

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 06.04.2017

Svéráz domácí hudební scény, maskovaný kuchař KITTCHEN, připravil klip k poslednímu singlu z alba Kontakt. Jakub König, který za projektem stojí, ho pojal vskutku netradičním způsobem. „Černobílý zpomalený záběry. Ostrý kontury, noirová stylizace, masky. Během posledního dne natáčení desky Kontakt, při zpívání poslední písničky, jsem to všechno najednou uviděl jako jasnej a konkrétní obraz. Večírek těsně před koncem světa. Poslední minuty lidský civilizace, za obzorem už explodujou nukleární supernovy. Ale tady se ještě tančí. Představoval jsem si něco krásnýho a divokýho. Na samý hranici mezi Apollonem a Dionýsem. Mezi půvabným a znepokojivým. A nemohl jsem se tý představy zbavit. Takže jsem napsal fotografu Petru Jedinákovi. Stejně, jako před několika lety, když jsem připravoval video k písničce Pod Prahou. A Petr mne, stejně jako tehdy, přesvědčil, že to zkrátka natočit půjde. Že to natočit chce. A že ví s kým, jak a kde. Zeptal jsem se na Facebooku, jestli by někdo z našich posluchačů podpořil video, o kterým ví jen to, že se pohybuje úplně na hraně. K mýmu překvapení se mi během půl dne sešel dostatek peněz na pronájem lokace a symbolické honoráře pro kameramany Jedináka a Murhaayu. Rád bych všem za tu důvěru poděkoval.“

Výsledek, černobílý klip ke skladbě Poslední minuty, mohli jako první vidět návštěvníci Festivalu otrlého diváka. Teď míří na internet, ale vzhledem k výrazně explicitnímu obsahu ho na standardních místech nenajdeme.

Kittchen v současné době vyjíždí společně s Vladivojnou La Chia na několik koncertů v rámci společného turné a výstavy Vojna In The Kittchen (více čtěte ZDE). Také připravuje album coververzí „AKT“, které vyjde v červnu 2017. Album bude ke stažení na stránkách www.kittchen.cz. Pokud se chcete se svou coververzí nebo remixem Kittchenovy tvorby zúčastnit, smrtící deadline je 30. 4. To byste klidně mohli stihnout.

Pavel Zelinka

(Navštíveno 3 121krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články