Kiss zahrají naposledy v pražské O2 areně

Rubrika:  Novinky, publikováno: 04.05.2023

Epický příběh kariéry legendárních Kiss ještě pokračuje, kvůli covidovým restrikcím prodloužili své závěrečné turné End Of The Road, které nakonec definitivně zakončí až letos. S podtitulem Odpočet: Padestát let na scéně – padesát posledních vystoupení se tak ještě jednou vrací k fanouškům, a vedle Jižní Ameriky, Kanady a USA, také naposledy zavítají do Evropy. Poslední sada vystoupení nemine pochopitelně opět ani Českou republiku, kde skupina v pražské O2 Areně vystoupí 10. června.

„Všechno, co jsme vybudovali a co jsme za těch posledních pět desetiletí dobyli, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří během těch let zaplnili kluby, arény a stadiony. Tohle bude vrcholná oslava pro ty, kteří nás viděli, a poslední šance pro ty, kteří nás neviděli. Kiss Army, na našem posledním turné se loučíme naší dosud největší show a odejdeme stejným způsobem, jakým jsme přišli… Nekompromisní a nezastavitelní,“ uvedli Kiss na turné The End Of the Road.

Kiss jsou známí svými charakteristickými vystoupeními, která jsou větší než život, a již několik desetiletí dokazují, proč jsou nejikoničtější živou show v rock’n’rollu. Členové Rock & Roll Hall of Fame, kteří po celém světě prodali více než 100 milionů alb, oznámili fanouškům i data posledních vystoupení. Příběh Kiss se uzavře 2. prosince v legendární newyorské Madison Square Garden.

Speciálními hosty pražského koncertu budou hardrockoví Dirty Honey z Los Angeles, brány O2 areny se otevírají v 18:30, vlastní vystoupení Kiss začíná ve 21:00. Vstupenky jsou dostupné v obvyklých předprodejích.

Michal Straka

(Navštíveno 256krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články