KENSINGTON v novém klipu nešetří kritikou

Rubrika:  Novinky, publikováno: 14.03.2017

Bydlíte v Praze a koukáte často na display svého mobilního telefonu? Nebo jste se snad zúčastnili posledního (vyprodaného) pražského koncertu nizozemských indie-rockerů KENSINGTON v únoru letošního roku? Měli byste zbystřit a honem se podívat na jejich čerstvý videoklip ke skladbě Bridges. Možná se v něm najdete.

Kapela totiž klip natáčela před a také během zmíněného koncertu. Procházky Prahou, cestování MHD a záběry ze samotného koncertu mají ale jednoho společného jmenovatele: mobilní telefony a závislost dnešní společnosti na nich. Lidé, které více zajímá dění na obrazovce mobilního společníka, než skutečnost v jejich bezprostředním okolí, jsou ústředním motivem klipu. Kensington tak tepou do jednoho z nešvarů moderní společnosti a nutno podotknout, že velmi povedeným způsobem. A jestli vás někdy zajímalo, jak to v roce 2017 vypadá v backstage rockové kapely po koncertě, měli byste u sledování vydržet až do konce:

Skladba pochází z aktuální studiové nahrávky Control, která vyšla v říjnu loňského roku. Pokud jste letošní klubový koncert propásli, nezoufejte, Kensington v dubnu vystoupí v Brně v rámci tamního festivalu Čarodějáles. A jestli vás zajímá, jaký je příběh a tajemství úspěchu kapely, o které se mluví jako o kytarové senzaci a jak se muzikantům povedlo vyprodat pět stadionových koncertů v řadě, můžete si přečíst rozhovor v aktuálním čísle časopisu Rock & All!

Aleš Lochman

(Navštíveno 109krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články