Kapela zakázanÝovoce vypustila novinku Horký maliny

Rubrika:  Novinky, publikováno: 09.04.2023

Jedna z punkrockových českých stálic zakázanÝovoce přichází s novým singlem i videoklipem. Píseň má název Horký maliny a hlavní role v klipu ztvárnili herec Matouš Ruml a zpěvačka Alžběta Kolečkářová. V klipu se představil už také kytarista a zakládající člen kapely Štěpán Soukup, který se po pauze vrací do kapely. Ve staronové sestavě zakázanÝovoce aktuálně připravuje svůj 1000. koncert.

Punkrockoví matadoři zakázanÝovoce letos v létě oslaví osmnácté narozeniny a kromě oslav své „dospělosti“ připravují 1000. koncert kapely, který se uskuteční 7. května na pražské letní scéně v Gauči na Výstavišti. Kapela pro tuto příležitost připravuje speciální playlist s hosty a přislíbila, že to bude nejdelší set v její koncertní historii. Playlist bude obsahovat také autorské skladby Štěpána Soukupa, který se po dlouhých čtyřech letech ze sólové dráhy opět ke kapele přiupojil jako plnohodnotný člen. Jeho nejznámější píseň Alkoholka nedávno překročila na YouTube sedm milionů zhlédnutí. Program obohatí například i jeho skladba Nevěrná, ke které natočil úspěšný klip s herečkou a zpěvačkou Evou Burešovou.

Hosty koncertu budou spřízněné kapely Curlies, Wotazník a Covers For Lovers, kteří nedávno vydali singl Nepřítel jsme my!. Singlem kapela signalizuje návrat do punkrockových vod a zároveň přestavila nové členy. Svým melodickým punk rockem celý jubilejní večer odstartují lehce po 17. hodině.

Děj nového videoklipu Horký maliny se odehrává v cukrárně Myšák, která je jednou z nejstarších v centru Prahy (poprvé otevřela v roce 1904), a v hlavních rolích se představili herec Matouš Ruml a zpěvačka Alžběta Kolečkářová. Matouše si mohou televizní diváci pamatovat jako Lexu z televizního sitcomu Comeback. Na kontě má už také několik celovečerních filmů a také angažmá v předních českých divadlech. Zamilovanou dvojici v klipu doplnila zpěvačka a finalistka druhé řady soutěže SuperStar Alžběta Kolečkářová, která nedávno vypustila do světa nový videoklip Neřízená střela a chystá se na koncertní sezónu se svojí kapelou.

Píseň Horký maliny a spousta dalších hitů a evergreenů z repertoáru kapely budou součástí nabitého playlistu.

Vstupenky na jubilejní 1000. koncert kapely zakázanÝovoce jsou k dostání v síti GoOut.

1000_koncert_zYo_program

red, foto zakázanÝovoce

(Navštíveno 85krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články